>

Shitet makine Smart 1+1

Shitje

2,200 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet makine Smart 1+1, 600 kubik benzine, kambio automatike, ngjyra e kuqe, cmimi 2200 euro i diskutueshem. Adresa: Fshati Thane Elbasan. Per me teper informacion kontakotoni ne numrin e telefonit 0698285082.
Çmimi: 2,200 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka S
Ngjyra E kuqe
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 961
3251 Shikime

Detajet e njoftuesit

Bujar Musta (9)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet makine Smart 1+1

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu