>

Shitet makine Volkswagen Polo

Shitje

1,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet makine Volkswagen Polo, viti i prodhimit 1998, 900 kubik benzine, kambio manuale, ngjyra blu, cmimi 1500 euro i diskutueshem. Adresa: Fshati Thane Elbasan. Per me teper informacion kontakotoni ne numrin e telefonit 0698285082.
Çmimi: 1,500 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka V
Viti i Prodhimit 1998
Modeli Polo
Ngjyra Blu
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 962
2890 Shikime

Detajet e njoftuesit

Bujar Musta (9)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet makine Volkswagen Polo

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu