>

Shitet Skoda Oktavia

Shitje

2,400 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet makine Skoda Oktavia, viti i prodhimit 2001, 1.9 Nafte, kambio manuale, ngjyra blu, cmimi 2400 euro i diskutueshem. Adresa: Fshati Thane Elbasan. Per me teper informacion kontakotoni ne numrin e telefonit 0698285082.
Çmimi: 2,400 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka S
Viti i Prodhimit 2001
Modeli Oktavia
Ngjyra Blu
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 963
2229 Shikime

Detajet e njoftuesit

Bujar Musta (9)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Skoda Oktavia

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu