>

Shitet Jeep Japoneze

Shitje

1,900 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet makine Jeep Japoneze, 3100 Nafte, kambio Automatike, 4x4, ngjyra gri, cmimi 1900 euro i diskutueshem. Adresa: Fshati Thane Elbasan. Per me teper informacion kontakotoni ne numrin e telefonit 0698285082.
Çmimi: 1,900 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka J
Modeli Japoneze
Ngjyra Gri
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 964
2664 Shikime

Detajet e njoftuesit

Bujar Musta (9)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Jeep Japoneze

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu