>

Lagjia Kala Rr. Egnatia

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi private. Shtepia ndodhet ne lagjen Kala prane rruges Egnatia.

Afersisht 317 m2 truall + 181.38 m2 ndertese.

Kategori Banim + Arsim

Koeficienti i shfrytëzimit të tokës për ndërtim (KSHT) 40% . Lartesia 11 m , 3 kate.

Gjithashtu ofroj konsulence per dokumentacionin e lejes se ndertimit,shfrytezimit etj.

Nr tel: 069 801 7777

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Shtëpi përdhese (me 1 kat)
Zona ose lagjja Kala

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 968
2596 Shikime

Detajet e njoftuesit

Mikel  (3)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Lagjia Kala Rr. Egnatia

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu