>

Mercedes Benz E-Class Cdi 2002

3,300 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet MercedeS Benz E-Class 220 cdi viti 2002 ne gjendje super te mire e sapo ardhur nga Gjermania e shoqeruar me liber servisi. Makina eshte full, eshte avangarte dhe eshte shume e paster si nga pamja vizuale dhe ne sallon, nuk ka nevoje per asnje sherbim, makina posedon navi origjnal ngrofje sendilje kseno origjinale baxha sensor parkimi goma te reja etj.. Eshte e gatshme per cdo lloj prove (e provuar sepse ne i sjellim makinat me toke ) Cmimi 3300 Euro i diskutushem. Per informacione te metejshme kontaktoni ne numrin e telefonit: 0698285082. Elbasan

Çmimi: 3,300 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka M
Viti i Prodhimit 2002
Modeli E-Class
Ngjyra Gri
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 970
3152 Shikime
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Mercedes Benz E-Class Cdi 2002

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu