>

Shitet vile dy kateshe ne lagjen Emin Matraxhiu

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

'Shitet vile dy kateshe ne lagjen Emin Matraxhiu prane Elektrofurres me dokumentacion te rregullt dhe me siperfaqje ndertimi 250 m2. Disponon edhe kopesht.' Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit: 0682132609 ose 0697347552. Ju mirpresim.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidhni M
Zona ose lagjja Emin Matraxhiu
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 973
4131 Shikime

Detajet e njoftuesit

Shitet Vile (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet vile dy kateshe ne lagjen Emin Matraxhiu

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu