>

Shes ambient per zyra perballe Policise se Elbasanit

Shitje

105,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet ambient per zyre avokatie ose lokal perballe Policise se Elbasanit, cmimi 105000 euro i diskutueshem. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0694113131.

Çmimi: 105,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Lloji Zyre
Zona ose lagjja Perballe Policise se Elbasanit
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 974
2368 Shikime

Detajet e njoftuesit

Bujar Hoxha (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu