>

Shes apartmente

Shitje

110,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Apartmentet jane pjese e nje vile, kati i 1 i viles eshte garsoniere, kati i 2 i viles eshte apartament + verande dhe kati i 3 i viles apartament me ballkon me pamje nga bulevardi kryesor. Apartmenti i Parë: Gjëndet në katin e dytë të Vilës Cmimi 65 000  Euro dhe ka: ( Një sallon me pikë gatimi, një dhomë gjumi, një banjo, një verandë 30 metra katror dhe sipërfaqe banimi 75 metra katror), Apartamenti i dytë: Gjëndet në katin e tretë të Vilës Cmimi 45 000 Euro dhe ka: (Sipërfaqe banimi 75 metra katror, ballkon 5 metra katror, një sallon me pikë gatimi, ballkon , 2 depo, rreth 16 metër katror hyrës) dhe Apatamenti i tretë GARSONIER :  kati i 1 i Vilës Cmimi 20 000 Euro dhe ka: (Sipërfaqe banimi 33 metër katror ,sallon me pikë gatimi,  banjo, koridor, Hyrje). Adresa: Lagja: “Luigj Gurakuqi”, Rruga: “Azmi Striga”, nr. 4, ( përballe klubit “Fontana” ) per informacione te metejshme kontaktoni ne numrin e celularit: 00355676378294.

Çmimi: 110,000 EUR    (Çmimi është i padiskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidh llojin e apartamentit Apartament 3+1
Kati 1, 2, dhe i 3 .
Zona ose lagjja Luigj Gurakuqi
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Jo

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 975
2107 Shikime

Detajet e njoftuesit

Jovan (1)
00xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shes apartmente

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu