>

Mercedes A-Class 160

Shitje

4,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Mercedes A-Class 160, viti i prodhimit Dhjetor 2004, kambio manuale, kilometrazhi 224793, ngjyra e zeze, cmimi 4500 euro. Adresa: Fshati Thane Elbasan. Per me teper informacion kontakotoni ne numrin e telefonit 0698285082.

Çmimi: 4,500 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka M
Viti i Prodhimit 2004
Modeli A Class
Ngjyra E zeze

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 977
2885 Shikime

Detajet e njoftuesit

Florim Kajtazi (5)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Mercedes A-Class 160

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu