>

Shitet Volkswagen pasat 1.9 TDI

Shitje

2,990 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Volkswagen pasat 1.9 TDI, viti i prodhimit: 2001, kilometra 413182, kamjo manuale, ngjyra gri, cmimi: 2990 €. Makina eshte ne gjendje shume te mire, e gatshme per cdo lloj prove. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e celularit: 0693703020. Elbasan.

Çmimi: 2,990 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka V
Viti i Prodhimit 2001
Modeli Pasat
Ngjyra Gri

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 980
3117 Shikime

Detajet e njoftuesit

Florim Kajtazi (5)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Volkswagen pasat 1.9 TDI

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu