>

SHITET NJE TRUALL TOKE PRAN GJYKATES SE RE ELBASAN

Shitje

135 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

SHITET: nje truall toke, shum e favorshme sepse toka ndodhet shume prane qendres se qytetit Elbasan, gjithashtu toka mund te shfrytezohet per te bere shtepi, vil, ose dhe  zyra....sepse toka ndodhet  shum afer  gjykates se re te qytetit te Elbasanit. ADRESA: Lagja 5 maj prane parkut Rinia. CMIMI: 135.000 EURO.  Per me shume informacione Ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit 0688587148.ose Whatssapp ne 0034699803009

Çmimi: 135 EUR    (Çmimi është i padiskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 210.6 m/2
Zona ose lagjja Lagja 5 maj prane parkut rinia
Çmimi i diskutueshëm ? Jo

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 982
595 Shikime
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu