>

Shitet nje truall toke pranë gjykates se re Elbasan

Shitje

900 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet nje truall toke me 210.6 m/2 . Toka ndodhet prane parkut Rinia, gjithashtu shume prane Gjykates se re ELBASAN. Toka mund te shfrytezohet per te bere pallat ose zyra, duke pasur shume prane gjykaten. Toka eshte me dokumentacion te rregullt. Cmimi 900 euro m/2 Eshte i diskutushem!! Ju lutem per me shum informacione kontaktoni ne numrin e telefonit 0688587148. Indriti

Çmimi: 900 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 201.6 m2
Zona ose lagjja Lagja 5 maj prane parkut rinia
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 983
451 Shikime
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu