>

Shitet BMW X5

Shitje

5,690 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet BMW X5, viti i prodhimit 2002, marshe automatike, kilometrazhi 2973000, fuqia e motorrit 2993, konsumon 10.7 Litra per 100 KM. Makina eshte ne gjendje perfekte ne te gjitha drejtimet, eshte shume e paster si nga pamja vizuale dhe tapiceria, sedilje lekure, te gjitha sherbimet te bera ne kohe, disqe dhe goma te reja. E gatshme per cdo lloj prove. Cmimi eshte 5690 euro. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit: 0698285082.

Çmimi: 5,690 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka B
Viti i Prodhimit 2002
Modeli X5
Ngjyra Gri
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 985
3296 Shikime

Detajet e njoftuesit

Florim Kajtazi (5)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet BMW X5

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu