>

Shitet Vile 3 kateshe me Garazhde

Shitje

165 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Komuna: Elbasan Adresa: Lagja 11 Nentori Sipërfaqe: 369 m2 Vile 3 kateshe me garazhde per makine 30 m2,nje garazhde te vogel qe mundet te perdoret si apothiki,obor perpara shtepis dhe psistaria.  Kati pare: Sallon,Kuzhine,Dhome pritje,Dhome gjumi dhe Banjo.  Kati dyte: 2 Sallone, 2 Dhoma gjumi te medhaja,2 Banjo(secila nga dy dhomat e gjumit ka dhe tualetin e vete),3 Ballkone (dy sallonet kane ballkonin e vete secila dhe nje prej dhomat e gjumit ka ballkonin e vete) dhe nje verande te madhe mbi garazhde.  Kati 3: nje Sallon te madh qe mundet te perdoret per gezime familjare dhe 2 ballkone te medhaja. Shtepia ka dy dyre kryesore.Nje te vecant per automjetet dhe nje te vecant per njerezit. Shtepia ka punime cilesore,eshte komforte,moderne dhe e re. Ka dyre dhe dritare alumini me sita dhe banxhure. Ka sistem kaloriferesh per te 3 katet dhe Air Condition.Uje 24 ore. Shenim: Shtepia eshte me tapi te rregullt nga hipoteka. Cmimi: 165.000 Euro dhe i diskutueshem. Tel: 069-966-1153 – 0030-694-722-4861

Çmimi: 165 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Me 3 kate
Zona ose lagjja Lagja 11 Nentori
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 995
1310 Shikime
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Vile 3 kateshe me Garazhde

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu