>

Shitet

Shitje

2,800,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Toyota Avensis ne gjendje shume te mire.Asnjëhere perplasur ose ndonjë shenjë. Kilometrazhi 60.259 Transmetuesi: Manual - Karburant: Benzinë ​​1.600 cc. Cmimi 2.800.000 Leke Shqiptare

Çmimi: 2,800,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka T
Viti i Prodhimit 2002
Modeli Avensis
Ngjyra Blu e erret
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 996
2378 Shikime
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu