>
Shes / Blej në Elbasan
Pajisje të përdorura
 
4 PAJISJE PASTICERIE

3,500 EUR

Disponoj per shitje pajisje pasticerie shume pak te perdorura (GJENDJA SI TE REJA) 1-Espozitor...
4168 Shikime

3,500 EUR

4 Shitet stufe gatimi me gaz per restorante

200,000 LEKË

Shes nje stufe gatimi me gaz per restorante, me 8 vatra dhe 2 furra.Stufa ka ardhur nga Italia...
6405 Shikime

200,000 LEKË

4 Shiten pajisje lokali

550,000 LEKË

Shiten te gjitha paisjet e nje Bar Kafe Fast-Food ne Librazhd. Paisjet jane perdorur me pak se...
6653 Shikime

550,000 LEKË

4 Shitet frigorifer akulloresh

17,000 LEKË

Shitet frigorifer akulloresh per arsye mosperdorimi. Frigoriferi eshte ne gjendje shume te mire...
5458 Shikime

17,000 LEKË

1 Shitet frigorifer banak

1,200 EUR

Shitet frigorifer freskues dhe ngrires ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte 1200 euro. Per...
5781 Shikime

1,200 EUR

1 Shitet fizarmonike e vogel

5,000 LEKË

Shitet fizarmonike e vogel ne gjendje te mire pune. Çmimi eshte 5000 leke. Per me shume...
5178 Shikime

5,000 LEKË

3 Shitet frigorifer banak

330 EUR

Shitet frigorifer banak per reklamim malli ne gjendje pune shume te mire. Permasat e banakut...
6276 Shikime

330 EUR

1 Shitet Frigorifer kollon xhami

50,000 LEKË

Shitet Frigorifer kollon xhami i ri ne kuti, model 2017, i pa perdorur fare. Çmimi 50000 lek....
8177 Shikime

50,000 LEKË

3 Shitet Flesibel i vogel

50 EUR

Shitet Flesibel i vogel 500w, pak i perdorur i ardhur nga Austria. Çmimi eshte 50 euro. Per me...
5057 Shikime

50 EUR

3 Shitet gjenerator

200 EUR

Shitet gjenerator mono faze ne gjendje te mire pune. Çmimi eshte 200 euro. Per me shume...
7726 Shikime

200 EUR

1 Pajisje per Palester

400 EUR

Shitet pectoral machine ne nje gjendje shume te mire. Cmimi eshte 400 euro i diskutueshem. Per...
5218 Shikime

400 EUR

1 Pajisje per Palester

400 EUR

Shitet leg curling, cmimi 400 euro i diskutueshem. Per me teper na kontaktoni ne numrin e...
4586 Shikime

400 EUR

1 Pajisje per Palester

400 EUR

Shitet leg extension, cmimi eshte 400euro. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e...
4834 Shikime

400 EUR

2 Shitet makine pice

4,000 EUR

Shitet makineria është prodhim me porosi në Itali dhe bën pica deri në 55 cm dhe bordurën...
4966 Shikime

4,000 EUR

2 Shitet mulli kafeje turke
Shitet mulli kafeje turke. 16 gurje, 2.2 kw, pesha 45 kg.i ardhur nga Greqia. Ështe punuar shume...
7367 Shikime
1 SHITET LAVASTOVIGLE

550 EUR

SHITET LAVASTOVIGLE PER RESTORANT NE GJENDJE SHUME TE MIRE E SAPOARDHUR NGA ITALIA.Per me teper...
4362 Shikime

550 EUR

2 Karrige,tavolina

220 EUR

Karrige dhe tavolina ne gjendje shume te mire ,shume pak te perdorura, jane blere 330€,i  shes...
8669 Shikime

220 EUR

4 Pajisje per piceri

2,100 EUR

Furre profesionale marka oem cmimi 1000€ lopata per pica 100 € Motorr piagio liberty 125 cc i...
7870 Shikime

2,100 EUR

2 Shitet Frigorifer Banak

600,000 LEKË

Shitet frigorifer reklamues 2m i gjate ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mbyllje...
9735 Shikime

600,000 LEKË

1 Shitet Amplifikator

250 EUR

Shitet Amplifikator 1600w ne gjendje te mire pune. Çmimi eshte 250 euro. Per me shume...
6296 Shikime

250 EUR