>
Shes / Blej në Elbasan
Pajisje të përdorura
 
4 Shitet  Aparat Saldimi  me tel Mig

380 EUR

Shitet aparat saldimi me tel mig monofaze 190A. Aparati ka dhe nje rrote tel pa perdorur, eshte...
1696 Shikime

380 EUR

4 Shitet paisje zgare dhe  byrektore

1,000,000 LEKË

Shiten paisje zgare dhe byrektore :1- furra e byrekeve, 2- zgare me dy pllaka me forma te...
2405 Shikime

1,000,000 LEKË

4 Pajisje Lokali
Shes pajisje lokali(banak perde amplifikator) sic shihen dhe ne foto te perdorura rreth 9 muaj...
1271 Shikime
4 Shitet kompresor ajeri

700 EUR

Shitet kompresor ajeri 16 bar, ne gjendje shume te mire pune. Per me shume informacion na...
1032 Shikime

700 EUR

1 Palester e kompletuar
Shes Paisje palestre Technogym, panatta cmimi eshte i arsyeshem per me teper te interesuarit te...
1106 Shikime
4 Shiten aksesore per farmaci

100,000 LEKË

Shiten aksesore per farmaci: 1.Banaku Qendror .2.Rafte te hapur dhe me kapak . 3.Sistem kamerash...
1082 Shikime

100,000 LEKË

4 Shes paisje picerie, kreperie

5,500 EUR

Shiten paisje piceri e kreperie shume te kompletuar. Paisjet jane:1- Dy furra italiane me korent...
2579 Shikime

5,500 EUR

3 Pompe pedrollo 1.1 kw

250,000 LEKË

Shitet pompe pedrollo 1.1 kw 250 milek te vjetra ne gjendje te mir hedhja max 14.5 metra thithje...
963 Shikime

250,000 LEKË

4 Gjenerator gjerman!
Pershendetje, shes gjenerator i markes POWERENGIER, gjerman i ri i paperdorur , i sapo ardhur...
1642 Shikime
3 Shes ose nderroj paisje te perdorura per pasticeri
Shes ose nderroj paisje te ndryshme te perdorura per pasticeri. Nje makineri prerese, nje...
1279 Shikime
4 Luge e vjeter antike per kepucet

70 EUR

Pershendetje shes lugë të vjetër antike për këpucët, shekullore për ato që dinë ti vlersojne...
1045 Shikime

70 EUR

4 RADIO E VECANTE DHE ANTIKE DHE FUNKSJONALE

280 EUR

Pershendetje shes radio te vecantë dhe shumë antike, cmimi 280 euro i diskutueshëm te...
1114 Shikime

280 EUR

3 Shes tavolina dhe karrige per lokal
Shes ose nderroj tavolina e karrige te ndryshme te perdorura per pasticeri, lokale, e te tjera....
3761 Shikime
3 Shes ose nderroj paisje te perdorura per pasticeri, lokale, e te tjera.
Shes ose nderroj paisje te ndryshme te perdorura per pasticeri, lokale, e te tjera. Cmimet jane...
2001 Shikime
3 Kolltuqe lekure

75,000 LEKË

Shes tre komplete kolltuqesh bashke me tavolinat per lokal.Secili set kushton nga 25000 leke te...
1498 Shikime

75,000 LEKË

2 Shes kolltuke per sallon
Shitet nje kend kolltukesh qe permban nje kolltuk dysh dhe nje kolltuk tresh, i cili behet...
950 Shikime
4 Set tresh kolltuqesh lekure
Shitet nje set kolltuqesh lekure, i cili permban: dy kolltuqe teke, nje kolltuk dysh (i cili...
1077 Shikime
1 Mobilje Salloni Divane

45,000 LEKË

Shiten divane 45000 leke. Gjendja 9/10 Jane te rinje nuk jane perdor shume sepse jetojme jashte...
1644 Shikime

45,000 LEKË