>
Shes / Blej në Elbasan
Produkte
 
4 Shitet Ranger MC 3012, Pajisje e Re Elektronike per Sektorin e Mobilerise.
Shitet Ranger MC 3012, Pajisje e Re Elektronike per Sektorin e Mobilerise e ardhur nga Italia....
3412 Shikime
4 Vellezerit Pisha ne Tregun Agro-Ushqimor
Vellezerit Pisha me nje eksperience shume vjecare ne tregun Agro Ushqimor te Elbasanit ofrojne...
3702 Shikime
4 Nazmi Qoshku,  Enë Guzhine
Nazmi Qoshku , me 27 vite eksperience ne treg ofron shumllojshmeri produktesh per te gjitha...
4216 Shikime
4 Piceri Kreperi “ Gjini ”
Piceri Kreperi “ Gjini ” ofron per te gjithe klientet shumllojshmeri te Picave, Krepave te...
10311 Shikime
4 Bebi & Une produkte per nenat shtatzane dhe femije nga 0-3 vjec.
Bebi & Une eshte dyqani qe permbush nevojat themelore per femijet nga 0 deri ne 3 vjec dhe per...
5497 Shikime
4 Solid & Salamander Kepuce Lekure
Solid dhe Salamander jane dy dyqanet qe me ardhjen e sezonit veror ofrojne 20 % zbritje per...
4494 Shikime
4 Dyqani i Luleve Natyrale tek Turizmi Skampa Elbasan
Dyqani i Luleve tek Turizmi Skampa perballe Bashkise Elbasan vepron ne fushen e mirembajtjes se...
5561 Shikime
4 Bletaria Erti prodhon dhe shet mjalte dhe qumesht blete 100% bio!
Bletaria Erti prodhon dhe shet me shumice dhe pakice mjalte dhe qumesht blete 100% bio! Mjalti...
6483 Shikime
4 Mobileri Gramozi, deshira per te jetuar bukur!
Pasioni, kurajo, sakrifica, keto jane vlerat qe inspiruan ne krijimin e Mobileri GRAMOZI, tashmë...
7855 Shikime
4 Pizza Xhango

Shitje
Piceri Xhango ofron shumllojmeri picash teper te shijshme, sanduic furre, krepa te embel & te...
4524 Shikime
4 Shiten pajisje parukerie
Shes pajisje parukerie: Kend, 2 karrige, 2 pasqyra te medha me neone, 4 panorama, 1 raft veglash...
4618 Shikime
4 Pasticeri Duka
Pasticeri & Byrektore "Duka" ofron shumëllojshmeri byrekesh, pica, sfoljata, embelsira, torta,...
4171 Shikime
4 Lule Natyrale Daisy
Lule Natyrale Daisy ofron cilësinë e produkteve të saj, bën çdo ditë tuajën festive dhe çdo...
7046 Shikime
4 Diverso Ene Guzhine & Aksesore Restorantesh
Diverso ofron enë guzhine dhe aksesorë baresh e restorantesh nga më të ndryshmet si dhe pajisje...
4937 Shikime
4 Diverso Dhurata & Lodra
Diverso ofron suvenire tradicionale shqiptare, të cilat janë shprehja më e mirë dhe më origjinale...
5375 Shikime
4 Lule Natyrale Amor Dekor
Amor Dekor është një dyqan me shumllojshmëri lulesh të bukura natyrale dhe cilësore të cilat...
6894 Shikime
4 Kafe L’Arabica
Kafe L’Arabica me një shije të rafinuar, aromë intensive dhe cilësi pa kompromis mbështet...
9523 Shikime
1 Librari (fotokopje, printer, fax, etj.)
Libraria shet produkte të ndryshme shkollore, shumllojshmëri librash shkollor dhe jashtë...
4392 Shikime
1 Shes tavolina për kompjutera

19,000 LEKË

Shes tavolina për kompjutera + ( Kompjutera Deskop ) . Tavolinat janë të ndara ne 3 grupe me nga...
7212 Shikime

19,000 LEKË