>
Shes / Blej në Elbasan
Pajisje elektronike
 
DJI Mavic 2 Pro Drone Fluturojnë Më shumë Combo

1,100 EUR

NË KUTINË : 1X) DJI Mavic 2 Pro me 2 bateri X  Pikat kryesore të produkteve Kamera Gimbal...
5849 Shikime

1,100 EUR

3 Apple Retina MacBook Pro 15

1,200 EUR

Dell XPS 13 9370 (2018) with i7 8550U, 8GB RAM, 4K Touchscreen, 256GB PCIe SSD ROG GL702VI-WB74...
3812 Shikime

1,200 EUR

1 Nikon D810 36.3 MP Digital SLR Camera

1,500 EUR

Canon EOS 5D Mark III 22.3 MP Digital SLR Camera,Flash,Grip,3Lens,WiFi, Monopod,TRIPOD, LENSES,...
3829 Shikime

1,500 EUR

4 RADIO E VECANTE DHE ANTIKE

50 EUR

Pershendetje shes radio te vecante dhe antike dhe shume funksionale te interesuarit te...
4171 Shikime

50 EUR

1 LAPTOP DELL CORE I5

35,500 LEKË

Geri Smartphone & Computer shet LAPTOP Dell E5430 me parametrat e meposhtme: Proc: Core...
4423 Shikime

35,500 LEKË

4 Shes lojë playstation 3

23,000 LEKË

Shitet loja PlayStation 3 në gjendje shumë të mirë pune së bashku me një levë dhe 7 lojra....
8696 Shikime

23,000 LEKË

1 Shitet sistem alarmi profesional

290 EUR

Shitet sistem alarmi profesional paradox ose ndërrohet me sistem kamerash. Kjo pajisje luan rol...
4003 Shikime

290 EUR