>
Shes / Blej në Elbasan
Autovetura
 
4 Shitet Benz C Class

4,200 EUR

Shitet Mercedes-Benz / C-Class ne gjendje te mire e ardhur nga italia me dogan te paguar. Viti i...
2391 Shikime

4,200 EUR

4 Jeep Grand Cherokee

2,650 EUR

Shitet Jeep Grand Cherokee ne gjendje te mire teknike. Makina eshte me timon ne krah te kundert,...
1864 Shikime

2,650 EUR

4 Audi A4 4×4 S Line e benzin gaz

4,550 EUR

Shitet Audi A4 4x4 1.8 turbo. Ngjyra e zeze. Kamjo manuale. Karburanti Benzin/Gaz. Kilometrazhi:...
6168 Shikime

4,550 EUR

4 Shes Ford Fiesta

1,900 EUR

Shes Ford Fokus tdi me sherbimet e bera, letra te paguara deri me qershor te 2018. Makina eshte...
1569 Shikime

1,900 EUR

4 Shitet Autoveture BMW

4,000 EUR

Shitet BMW 318ci 1.8 Benzin/Gas. Makina eshte Look M-Power . Shume e shpejte dhe teper ekonimike...
1588 Shikime

4,000 EUR

4 C class 200 diesel

2,900 EUR

shitet C class 200 naft viti 2000, kambio automatike + ngrohje sendiljesh, xhama elekrike ,...
1381 Shikime

2,900 EUR

4 Suzuki Grand vitara 1.6 16 valva

3,000 EUR

Shitet ose ndrrohet Suzuki Grand Vitara 1.6 16 valva benxin makina eshte me letra te paguara dhe...
1454 Shikime

3,000 EUR

4 Suzuki vitara 1.6 16 valva

2,500 EUR

Shitet ose ndrrohet Suzuki vitara 1.6 16 valva makina eshte ne super gjendje e sapo ardhur nga...
1871 Shikime

2,500 EUR

4 Suzuki Vitara 2.0 v6 benxin gas

4,000 EUR

Shitet ose ndrrohet suzuki vitara 2.0 v6 benxin gas makina posedon 190.000 mij klm. Makina eshte...
1371 Shikime

4,000 EUR

4 A8L MATRRIX exlusive full full

49,000 EUR

Audi A8L 4.2tdi viti 2015 Long exlusive MATRRiX. Super full kamosh sedilie me masazh para dhe...
1491 Shikime

49,000 EUR

4 Seat Altea 1.6TDi viti 21-9-2012

9,300 EUR

Seat Altea 1.6TDi viti 21-9-2012 kamjo automatike biXenon Sensore parkimi xhama elektrrik te zi...
1400 Shikime

9,300 EUR

4 Opel zafira 02

2,500 EUR

Shitet opel zafira 2002 gjendja super si nga ana motorrike ashtu dhe xhenerike e gatshme per cdo...
1596 Shikime

2,500 EUR

4 Fiat Stilo 1.9 JTD-04

2,700 EUR

Shitet autoveture ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Marka: Fiat, Modeli: JTD,...
1439 Shikime

2,700 EUR

4 E Class Manual 2003

3,500 EUR

Shitet Mercedes benz E class kambio manuale letra te paguara. Makina disponon 180.000km eshte...
1543 Shikime

3,500 EUR

4 Mercedes-Benz C 220CDi
Mercedes benz c220cdi viti 2007 avandgarde full opsion 79.000km orgjinale kamjo AUTOMATiKE...
1394 Shikime
4 Mercedes C180 Kompresor

3,600 EUR

Shitet (nuk nderrohet) mercedes C180 kompresor benzin gaz vit prodhimi 2001 kambio manuale...
1428 Shikime

3,600 EUR

4 Mercedes-Benz 2.2 Nafte Elegance

5,300 EUR

Mercedes-Benz 2.2 Nafte Elegance Automat Viti 2002 Dokumenta shqipetare te paguara deri me...
1590 Shikime

5,300 EUR

4 A7 super Full

Shitje

33,000 EUR

Audi A7.3.0tdi Quattro viti 2012 205700klm me liber sherbimesh sapo ardhur nga zvicra pasqyra me...
1570 Shikime

33,000 EUR

4 R350bluTec 4matik

23,500 EUR

Makina esht super full sapo ardhur nga zvicra tavan panorama 6+1vende lekure gri xhama te zi...
1311 Shikime

23,500 EUR

4 ML 2987cc super full

19,500 EUR

Shes ML 320bluTec model 2010 full opsion 150.000km. Tv kamera xenon xhama te zi orgjinale...
1358 Shikime

19,500 EUR