>
Shes / Blej në Elbasan
Automjete
 
4 2016 Mercedes Benz G63 AMG

25,000 USD

2016 Mercedes Benz G63 AMG for sale, slightly used with low mileage and i am selling this car...
1064 Shikime

25,000 USD

4 Shitet 250 benzin viti 2012 me dogane

2,500 EUR

Shitet 250 benzin viti 2012 me 550km origjinale me dogane te paguar. Cmimi 2500 euro i...
3118 Shikime

2,500 EUR

4 Shitet Fiat Ducat 2003

16,000 EUR

Shitet fiat ducat 2003 naft 32 mij kilometra origjinale me garanci me panel djellor qe karikon...
2892 Shikime

16,000 EUR

3 Shitet Kamioncin Ford

1,800 EUR

Shitet kamioncin ford I vitit 1995 po motorri edhe kazani eshte i 2005 makina ndodhet ne itali...
5437 Shikime

1,800 EUR

2 Schmitz Cargobull viti 2012 super gjendje
Shitet trajler Schmitz Cargobull viti 2012 europalete ne super gjendje. Trajli eshte i sapo...
2734 Shikime
4 Atego 815

15,000 EUR

Shitet mercedes benz atego viti 2000 ne gjendje perfekte pune. Nga te dyja anet ka sponde...
3041 Shikime

15,000 EUR

4 Kamion man TGA 41 480

54,000 EUR

Man TGA 41480 vit prodhimit 10,10,2006 i ardhur nga italia fare pak i punuar. Perfekte. Kazan...
4037 Shikime

54,000 EUR

4 Shitet Karrotrec Vw Crafter

18,000 EUR

Shitet Karrotrec vw crafter 2.5 tdi, i sapo ardhur nga Gjermania, e vitit 2009. Ne gjendje super...
3946 Shikime

18,000 EUR

4 Fugon 410

Shitje

6,000 EUR

Fugoni esht ne gjendje super ka xhama pllak te zij origjinal, ka drita ksenon te gjatat dhe te...
8232 Shikime

6,000 EUR

4 Ford transit mallrash

1,200 EUR

Shite ford transit ne nje gjendje shume te mire xhenerike dhe ate motorrike letrat i ka te...
4943 Shikime

1,200 EUR

4 Shitet ford transit 8+1

1,000 EUR

Shitet ford transit i vitit 1992 i perdorur per sherbim taxi, ne gjendje te mire me dokumenta...
4539 Shikime

1,000 EUR

4 Karrotrec benc

8,000 EUR

Shitet karrotrec benc ne gjendje shum te mir pune karrotreci eshte me letra te sapo prera ....
5252 Shikime

8,000 EUR

2 Shitet Biciklete Torpado

100 EUR

Shitet biciklete Torpado ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte 100 euro. Per me shume...
2998 Shikime

100 EUR

2 Shitet biciklete

120 EUR

Shitet nje super biciklete ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte 120 euro. Per me shume...
3215 Shikime

120 EUR

4 Shitet Biciklet Willer
Shitet biciklet Willer 28 pjeset compagnolo ska nevoj per asnje sherbim, eshte ne gjendje shume...
2863 Shikime
3 303 autobus

Shitje

5,500 EUR

Autobus 303 me 37 vende me goma te reja taksa per nje vit viti 1991 dhe ne gjendje shume te...
3552 Shikime

5,500 EUR

1 Shitet Kamion

Shitje
Shitet kamion Mercedes Benz ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mos perdorimi. Viti...
3908 Shikime
4 Shitet Suzuki Carry

3,000 EUR

Shitet Suzuki Carry me vit prodhimi 2003, benzin-gaz ne gjendje shume te mire pune, 650 kubik me...
3273 Shikime

3,000 EUR

3 Shitet karrotec

2,200,000 LEKË

Shitet karrotrec Volvo Trucks. Modeli BM 4300. Me dogan te paguar eshte ne gjendje te mire pune....
3057 Shikime

2,200,000 LEKË

4 Shitet Trailer

4,000 EUR

Shitet Trailer Man Koke ,ne gjendje te mire pune, me vit prodhimi 2005. Makina ka 650000 km....
4125 Shikime

4,000 EUR