>
Shes / Blej në Elbasan
Automjete
 
4 Shitet Renault fr1
Shitet autobus Renault fr1, ne gjendje shume te mire pune, i perdorur 1vit ne shqiperi. Per me...
1023 Shikime
4 Shitet Mercedes Sprinter 312D 14+1

7,200,000 LEKË

Shitet Mercedes Sprinter 312D me vit prodhimi fundi i vitit 98, me vende 14+1, me dere ansore...
1450 Shikime

7,200,000 LEKË

4 Shitet Ford veteshkarkues

4,700 EUR

Shitet makina tip Ford veteshkarkues ne gjendje te mire pune dhe me letra te paguara. Makina...
1026 Shikime

4,700 EUR

4 Volvo FH460 2011 sapoardhur super gjendje

28,500 EUR

Shitet Volvo FH460 koke terheqese viti 2011 . Kamjoni ka 750 mije km cdo sherbim te Volvo cdo...
1065 Shikime

28,500 EUR

4 Actros 1855 V8 Black Edition super full

39,500 EUR

Shitet Mercedes Benz Actros 1855 V8 Black Edition viti 25.12.2010. Kamjoni ka 715 mije km. Disqe...
994 Shikime

39,500 EUR

4 Mercedez benz sprinter 413

22,000,000 LEKË

Shes mercedez benz sprinter 413, viti i prodhimit esht 2006 me 20 plus 1 vend me te gjitha letrat...
1875 Shikime

22,000,000 LEKË

4 Shes Ford Transit
Ford tranzit viti 2011 e ardhur me porosi direkt nga fabrika e makinave ne dyseldorf te...
1375 Shikime
3 Motor Kymco

700 EUR

Shes motorr skuter me letra te paguara për një vit, cdo shërbim i bërë, me vaj filtra te...
917 Shikime

700 EUR

1 Shes biciklete
Shes biciklete me cmim teper te arsyeshem. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e...
945 Shikime
2 Iveco + Kobello

23,500 EUR

Shitet kamion Iveco i vitit 1998, 170 000 kilometra originale dhe kobello viti 1999, 5 ton....
959 Shikime

23,500 EUR

4 Shitet kamion frigorifer
Shitet kamion plus rimorkio frigorifer. Kamioni eshte prodhuar ne vitin 1998, ndersa rimorkio ne...
1552 Shikime
4 Shes Skuter 49 cc me letra

50,000 LEKË

Okazion shitet Skuter 49 cc me letra te paguara deri ne Shtator 2018, me goma te reja, bateri te...
1351 Shikime

50,000 LEKË

2 Le Tour de France Bicikleta eshte e re

330 EUR

Bicikleta eshte e pa perdorur shitet me nje cmim te arsyeshem 330 euro. Per me teper informacion...
1406 Shikime

330 EUR

4 Mercedes Benz 711

4,000 EUR

Shes Mercedez-Benz 711, 6.5 Viti i prodhimit 1993. Ton me diferencial 814 te madh. Me dokumenta...
1350 Shikime

4,000 EUR

4 Mercedes-Benz 413 CDI 220 Manual Viti 2005

9,500 EUR

Shes Mercedes-Benz 413 CDI 220, kamjo Manuale, Viti i prodhimit 2005, dopjo gome, i sapo ardhur...
1341 Shikime

9,500 EUR

2 Shes motorr YAMAHA

40,000 LEKË

Shitet motorr YAMAHA ne gjendje super te mire.Viti i prodhimit:1998 dhe cmimi : 40000 leke te...
1214 Shikime

40,000 LEKË

2 Shitet motorr ose nderrohet me makine

1,500 EUR

Shitet ose nderrohet me makine, motorri R1 i 2003 i sapo ardhur nga italia ne gjendje shum te...
1108 Shikime

1,500 EUR

4 Shitet ose Nderrohet Motorr MZ 250CC

650 EUR

Shitet ose nderrrohet motorr MZ 250 CC ne gjendje te shume te mire. Te dhena: Modeli: ETZ251;...
1293 Shikime

650 EUR

4 Yamaha

1,000 EUR

Shitet Yamaha TT 600 me dokumenta te rregullta per 1 vit. Motorri eshte ne gjendje te mire. Cmimi...
1043 Shikime

1,000 EUR

2 Yamaha Crypton

100,000 LEKË

Shes motorr Yamaha T110 Crypton.Viti i prodhimit 2016. Me letra Greke.Per me teper informacion...
1124 Shikime

100,000 LEKË