>
Shes / Blej në Elbasan
Automjete
 
4 Shitet ose Nderrohet Motorr MZ 250CC

650 EUR

Shitet ose nderrrohet motorr MZ 250 CC ne gjendje te shume te mire. Te dhena: Modeli: ETZ251;...
3801 Shikime

650 EUR

4 Yamaha

1,000 EUR

Shitet Yamaha TT 600 me dokumenta te rregullta per 1 vit. Motorri eshte ne gjendje te mire. Cmimi...
3396 Shikime

1,000 EUR

2 Yamaha Crypton

100,000 LEKË

Shes motorr Yamaha T110 Crypton.Viti i prodhimit 2016. Me letra Greke.Per me teper informacion...
3728 Shikime

100,000 LEKË

4 Mini moto cross

280 EUR

Shes motorr Modeli: 150 cc Marka: Cross / Enduro. Me frekison dore mini Cross. Cmimi 280 euro....
4363 Shikime

280 EUR

3 Shitet Rulot

2,500 EUR

Shitet ruloti me letra te paguara ne gjendje prefekte. Te gjitha paisjet jane funksonale dhe shum...
7108 Shikime

2,500 EUR

4 Shes Skuter Uji ; Yamaha 1100 4 - kohësh

6,700 EUR

Shes skuter uji . Marka Yamaha ; Modeli VX-Sport ; Viti i prodhimit 2009 ; Skuteri është me...
8709 Shikime

6,700 EUR

4 Shes motorra Garelli 49cc me doganë

1,000 EUR

Shes motorra. Motorrat janë të vitit 2016 me doganë të paguar dhe nuk duan patentë. Secili motor...
9231 Shikime

1,000 EUR

3 Shes motorr Honda CBR

2,500 EUR

Shes motorr Honda CBR 600 RR. Letrat janë të sapo paguara dhe të gjitha shërbimet e nevojshme...
4289 Shikime

2,500 EUR

4 Shes kamion Mercedes-Benz Actros super të kompletuar

40,500 EUR

Shes kamion ( makinë ngarkuese dhe makinë tërheqëse ) Mercedes Benz Actros 1855 V8. Kamioni...
8151 Shikime

40,500 EUR