>
Shes / Blej në Elbasan
Apartamente
 
Blerje
Kerkoj te blej nje shtepi te pa rregulluar deri ne 20 milion  leke ne Elbasan. Ne katin e 2 ose te 3
2877 Shikime
Apartament perball ish maternitetit Elbasan

60,000 EUR

Shes apartament ne lagjen Aqif Pasha, Elbasan. Siperfaqa 142,5m2 me gjithe pjeset e...
789 Shikime

60,000 EUR

Shes apartament ne lagjen Aqif Pasha

60 EUR

Shes apartament ne lagjen Aqif Pasha, Elbasan. Siperfaqa 142,5m2 me gjithe pjeset e...
574 Shikime

60 EUR

Shitet apartament 1+1, me hipoteke.

30,000 EUR

Shitet apartament 1+1 me dokumenta pronesie hipoteke, me sipërfaqe 50 m2, kati i 3-të tek...
634 Shikime

30,000 EUR

Shes apartament 2+1

45 LEKË

Shes apartament 2+1,i kompletuar,perballe stacionit te trenit.Apartamenti eshte 65 m ,kati i 5...
1394 Shikime

45 LEKË

4 Okazion

Shitje

3,000,000 LEKË

Apartamenti eshte 1+1,60m2, ndodhet ne lagjen Vullnetari ose sic njihet Banesa. Apartamenti...
2872 Shikime

3,000,000 LEKË

4 Apartament  1+1 kati pare 63 metra katror

30,000,000 LEKË

Apartament 1dhom e guzhin 63 metra katror..kati i par,i rregulluar...pallati esht 5 katesh.
2550 Shikime

30,000,000 LEKË

Shitet

Shitje

60,000 EUR

Shitet apartament pallati i ri kati i 3 banimi 2+1 me dokumenta te rregullta pronesie....
2350 Shikime

60,000 EUR

Shitet

Shitje

69,000 EUR

Shitet apartament pallati i ri kati i 3 banimi 2+1 me dokumenta te rregullta pronesie....
1996 Shikime

69,000 EUR

Okazion

Shitje

25,000 EUR

Per arsye emigrimi shesim apartament 1 +1 I disponueshem per banim ose biznes...per me shum...
4129 Shikime

25,000 EUR

4 Shes apartmente

110,000 EUR

Apartmentet jane pjese e nje vile, kati i 1 i viles eshte garsoniere, kati i 2 i viles eshte...
4120 Shikime

110,000 EUR

4 Shitet apartament 1+1 per dyqan
Shitet apartament 1+1 ne katin e pare, buze rruge per dyqan. Apartamenti ka siperfaqe 54 m2 dhe...
5214 Shikime
4 Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2

49,500 EUR

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri i...
5502 Shikime

49,500 EUR

4 Shitet Apartament 3+1 120 m2

54,000 EUR

Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 120 m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri i...
4049 Shikime

54,000 EUR

4 Shitet aparatament 2+1 ne Librazhd

37,000 EUR

Shitet nje apartament ne Librazhd me siperfaqe 85m2, ne kate te 4, shtepia eshte e rregulluar dhe...
4145 Shikime

37,000 EUR

Shitet apartament 1+1

2,500,000 LEKË

Shitet apartament 1+1, me nje siperfaqe 57 m2, kati i 3, gjysme e rregulluar e pajisur me te...
3923 Shikime

2,500,000 LEKË

4 Shitet shtepia
Shitet shtepia ne Cerrik, Elbasan, 2+1.shtepia ka hyrje ne vete ,vec pallatit eshte e rrethuar...
4150 Shikime