>
Shes / Blej në Elbasan
Apartamente
 
Shes apartament 1+1

3,000,000 LEKË

Shes nje apartament 1+1, kati 4 sallon dhe tualet te bollshem dhe me dy ballkone. Shtepia ka uje...
2744 Shikime

3,000,000 LEKË

3 Shitet apartament i ri, 3+1, tek Rezidenca Shopi
Shitet apartament i ri 3+1, me siperfaqe 127 m2, tek " Rezidenca Shopi". Apartamenti ka dy...
2668 Shikime
4 Shitet apartament i ri 1+1, 24800 euro

24,800 EUR

Shitet apartament 1+1, me sipërfaqe 55 m2, kati i 5-të tek Rezidenca Shopi. Apartamenti ka një...
2920 Shikime

24,800 EUR

4 Shes apartament 3+1

70,000 EUR

Shes apartament 3+1 gjysëm të mobiluar me 3 dhoma gjumi, 3 koridore, 1 soxhorno të madhe, 1...
4885 Shikime

70,000 EUR

1 Shitet apartament i mobiluar 2+1+1+ballkon

70,000 EUR

Shes apartament 2+1+1+ballkon / tarracë. Sipërfaqia e apartamentit është 120 m2. Apartamenti...
4990 Shikime

70,000 EUR

4 Shes apartament 3+1 120 m2

60,000 EUR

Shes apartament 3+1 me sipërfaqe 120 m2. Apartamenti është i mobiluar në gjendje të shkëlqyer,...
3176 Shikime

60,000 EUR

Shes apartament 1+1 kati i 5- të

3,000,000 LEKË

Shitet apartament 1+1 kati i 5-të i rregulluar dhe gjysëm i mobiluar. Apartamenti përbëhet nga :...
4849 Shikime

3,000,000 LEKË