>
Shes / Blej në Elbasan
Shtëpi Private
 
Shitet shtepi private 2 -kateshe

6,200,000 LEKË

Shitet shtepi private ne Fshatin Bujqes me siperfaqe 84 m2. Shtepia eshte 2- kateshe. Ne katin e...
1017 Shikime

6,200,000 LEKË

4 Shitet shtepi 300m2
Shitet shtepi private me siperfaqe 300 m2, ku 135 m2 eshte siperfaqja e shtepise. Shtepia eshte...
1118 Shikime
3 Shitet shtepi 2-kateshe
Shitet shtepi dy kateshe, private ne lagjen Skenderbej Elbasan me dokumentacion te rregullt nga...
1101 Shikime
4 Shitet shtepi
Shitet shtepi private ne lagjen Skenderbej Elbasan. Shtepia eshte 2 kate + papafingo, tre dhoma...
1102 Shikime
3 Shitet shtepi + dyqan

14,000,000 LEKË

Shitet shtepi private + dyqan me siperfaqe 360 m2. Shtepia ndodhet buze rruges dhe mund te...
945 Shikime

14,000,000 LEKË

4 Shes Shtepi Private

37,000 EUR

Shitet Shtepi private me dokumentacion te rregullt ne fshatin Kuqan, 7 km larg nga qyteti i...
1820 Shikime

37,000 EUR

4 Shitet Shtepia
Shitet shtepia e ndertuar ne vitin 2014 me 100m2,1 kate si dhe 3 dhoma. Shtepia ka dhe 6000m2...
1055 Shikime
4 Shtepi private e rikonstruktuar

35,000 EUR

Shitet shtepi private totalisht e rikonstruktuar,me certifikat pronesie, me te gjitha parametrat...
1193 Shikime

35,000 EUR

4 Shitet vile

250,000 EUR

Shitet vile ne Kala prane Xhamise Mbret. Çmimi 250000 euro i diskutueshem. Per me shume...
907 Shikime

250,000 EUR

4 Shitet shtepia ...Urgjenttt
Shitet shtepia me 700m2 e cila siperfaqja e shtepise eshte 90m2 e mobiluar numri i dhomave eshte...
986 Shikime
4 Shitet shtepi private
Shitet shtepi private me siperfaqe 50m2, per arsye se nuk me nevoitet. Ka afersisht 500 m2 toke...
1126 Shikime
2 Shiten dy vila binjake

90,000 EUR

Shiten dy vila binjake ne bashkine Belsh-Elbasan . Vilat ndodhen ne qender te Belshit 100 metra...
1176 Shikime

90,000 EUR

4 Shtepi e perkryer

90,000 EUR

Shitet shtepi 1-kateshe, me siperfaqe 155 m2. Shtepia ka garazhd 30 m2 + 550 m2 truall. Çmimi...
857 Shikime

90,000 EUR

4 Vile ne Fushmbret

110,000 EUR

Vila eshte midis dy rrugeve kryesore te fushe mbretit dhe ka hyrje-dalje ne te dyja keto rruge....
981 Shikime

110,000 EUR

4 Klering me makine ose apartament

85,000 EUR

Shitet shtepi private ne lagjen Çlirimi ( Namazjaja ), me nje siperfaqe 215 m2 totale . Me...
1176 Shikime

85,000 EUR

Shitet Shtepi 132m2 + Toke 2500m2 Kuqan-Elbasan

6,000,000 LEKË

Shitet shtepi e re 132m2 dhe bashke me token 2500m2. 500m2 i ka zene shtepia me oborret rreth e...
1161 Shikime

6,000,000 LEKË

4 Shitet Vile 2-kateshe + 1500 m2 Toke

85,000 EUR

Shitet Vile 2 Kateshe bashke me 1500 m2 toke. Vila eshte e re perbehet nga 5 dhoma + kushina dhe...
982 Shikime

85,000 EUR

4 Shitet vile 2-kate me papfingo

100,000 EUR

Shitet vile 2 kate + Papafingo me dokumenta te rregull pronesie. Kati 1 ka siperfaqe 130 m2 ku...
991 Shikime

100,000 EUR

1 Shitet shtepi
Shitet shtepia me siperfaqe 645 m2, me tapi te re, te nxjerre ne vitin 2015. Cmimi i...
1101 Shikime
4 Shitet vile 2-kateshe

100,000 EUR

Shitet vila 2 kateshe me dokumenta te rregullta. Shtepia eshte e kompletuar, kati i pare ka nje...
933 Shikime

100,000 EUR