>
Shes / Blej në Elbasan
Pjesë auto
 
3 Pjes per Suzuki vitara naft dhe benxin
Kemi pjes per suzuki vitara naft dhe benxin automat dhe manual . Kemi vitara ne gjendje shum te...
9239 Shikime
4 Pjes per Mini Cooper S dhe mini te thjesht
Kemi pjese per Mini Cooper s dhe te thjeshte. Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e...
9291 Shikime
4 Shiten vegla per servis makinash

1,800 EUR

Shiten ure 2,5 ton Ravanjoli e sapo ardhur nga Italia ne gjendje perfekte. Bashke me uren jane...
12350 Shikime

1,800 EUR

4 Pjese JAGUAR S-TYPE motorr 2.7 Nafte Automat.
Shes pjese per Jaguar S-TYPE 2.7 Nafte. Motorri i shkon edhe Range Roverit. Makina sapo ka...
7111 Shikime
4 Shes blej pjese kembimi per automjete
Auto servis Raldi ofron shitje dhe blerje pjesesh kembimi te reja dhe te perdorura per automjete...
8074 Shikime
3 Bisht per rimorkio Mercedes E class

170 EUR

Shes Bisht për rimorkio Mercedes E class 211 sëbashku me impiantin perkates siç shihet edhe në...
5086 Shikime

170 EUR

4 Shitet Gufer+Amfigator+Pastrues Zeri I Markes Punc
Shitet Sistem Audio 1600W i Makres PUNCH. Sistemi permban:Gufer me dy Bokse nga 800W....
5920 Shikime
2 Shitet Ampifigator per makine e markes MAJESTIC
Shitet Ampifigator per makine e markes MAJESTIC. Ampifigatori eshte ne gjendje shume te mire...
4412 Shikime
Shes pjese kemibimi makinash
Shes pjese per benz 4 fenersh 2500 TURBO, viti i prodhimit 1998 si dhe per pjese CITROEN CANTINA...
4690 Shikime
Blejme pjese kembimi
Blejme makina te aksidentuara per pjese dhe pa dokumenta edhe me krahe te kundert me cmime...
4416 Shikime
2 Mercedes benz E250 - 95

80,000 LEKË

Shes pjese te MERCEDES BENZ E250-95.Motorri ne gjendje te mire pune.Çmimi 80000 mi lek te...
5227 Shikime

80,000 LEKË

4 4 Disqe + Goma 205//55//R16

200 EUR

Shiten 4 Disqe Alumini + Goma ne Gjendje Shume Te Mire 205//55//R16.Disqet jane ne gjendje shume...
7789 Shikime

200 EUR

4 Prodhojmë dhe shesim produkte plastike për automjete
Biznesi ynë me një staf tepër të kualifikuar dhe eksperiencë pune mbi 25 vite në treg, prodhon...
11304 Shikime
1 Shes pjesë këmbimi të përdorura për automjete
Shes pjesë këmbimi për automjete nga më të ndryshmet. Ju keni mundësinë të porosisni apo...
9188 Shikime
3 Shes pjesë këmbimi të përdorura për automjete të ndryshme
Tregëtoj dhe shes shumllojshmëri pjesësh këmbimi të përdorura për automjete dhe autovetura nga...
10969 Shikime