>
Shes / Blej në Elbasan
Makineri të përdorura
 
4 Shitet lidhese bari Claas markant 60

500,000 LEKË

Shitet lidhese bari claas markant 60 ne gjendje shume te mire pune me gjelpera te nderruara te...
5498 Shikime

500,000 LEKË

4 Shitet makina korrese

100,000 LEKË

Shitet makina korrese e ardhur nga Italia mbi 75 kuaj fuqi, e gjate 1.85 m ne gjendje shume te...
4737 Shikime

100,000 LEKË

3 Shitet makineri per fino guri

800 EUR

Shitet makineri per perpunim fino guri ne gjendje pothuajse e re. Shitet per arsye mos perdorimi...
5221 Shikime

800 EUR

4 Shitet frez dore Honda orgjinale

85,000 LEKË

Shitet frez dore shume e fuqishme me 4 marshe +njetro, freza eshte me benzin shume ekonomike e...
10721 Shikime

85,000 LEKË

1 Shitet mjelese misri

650 EUR

Shitet mjelese misri e pa perdoruru fare e ardhur nga Italia. Çmimi eshte 650 euro. Per me shume...
4879 Shikime

650 EUR

2 Shitet Torno

1,600 EUR

Shitet Torno trefazorshe, korsa e punimit 750 ml, levizja e karrelit mekanike dhe automatike,...
7737 Shikime

1,600 EUR

4 Shitet Makine Qepse Pfaff Industriale

500 EUR

Shitet Makine Qepse Pfaff Industriale eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye mbyllje...
8987 Shikime

500 EUR

2 Shitet ekspres Italian

770 EUR

Shitet ekspres kafeje per lokal bashke me mullirin. Ne gjendje shume te mire pune i cili kushton...
7675 Shikime

770 EUR

1 Shitet Gaspart

45,000 LEKË

Shitet Gaspart per arsye mos perdorimi. Makineria eshte ne gjendje shume te mire pune. Çmimi...
4250 Shikime

45,000 LEKË

3 Shitet Furre  Buke

9,000 EUR

Shitet furre buke e kompletuar me te gjitha paisjet. Punon me gaz dhe korent eshte ne gjendje...
9056 Shikime

9,000 EUR

1 Shitet Fabrike Birre Italiane

150,000 EUR

Shitet fabrike birre. Fabrika ka teknologji Italiane per prodhimin e birres me fuci. Kapaciteti...
5525 Shikime

150,000 EUR

2 Shitet sharre hekuri

400,000 LEKË

Shitet sharre hekuri, marke Italiane e cila eshte edhe me pompe uji per freskim. Gjithashtu...
6300 Shikime

400,000 LEKË

4 Shes ose nderroj paisje te perdorura per pasticeri, lokale, e te tjera.
Shes ose nderroj paisje te ndyshme te perdorura per pasticeri, lokale, e te tjera. Pajisjet jane...
7145 Shikime
4 Shitet  Moket per Autoshkolle + Aksesoret e  Moketit
Shitet Moket per Autoshkolle + Aksesoret e tjere sic duken edhe ne foto. Shiten per arsye...
4870 Shikime
3 Makineri per ferkimin e parketit

1,800 EUR

Shiten 2 makineri per ferkimin e parketit te drrurit. Çmimi:1800 euro. Per me teper informacion...
6887 Shikime

1,800 EUR