>
Shes / Blej në Elbasan
Makineri bujqësore
 
3 Shiten 10 freza te reja

100 EUR

Shiten 10 cop freza te reja te ardhura nga italia per 100€ nqs i merni te gjitha bashk, vec e...
5464 Shikime

100 EUR

4 Shitet Traktor same 65

3,500 EUR

Shitet traktori same 65 ne nje gjendje shume te mire i gatshem per cdo lloj prove nga ana juaj....
3181 Shikime

3,500 EUR

3 Shitet Traktor same 70

3,000 EUR

Shes traktor same 70 ne nje gjendje shume te mire. Cmimi eshte 3000euro i diskutueshem per me...
3259 Shikime

3,000 EUR

2 Shiten 2 Plug

550 EUR

Shiten 2 plug njeri plug i cili ka nje cmim prej 300 euro kurse tjetri ka nje cmim prej 250...
3060 Shikime

550 EUR

1 Shitet Zetori per arsye mosperdorimi

1,700,000 LEKË

Shitet zetori ne gjendje shume te mire bashk me rimorkio frez dhe plug, shitet per arsye...
3117 Shikime

1,700,000 LEKË

4 Kombajn fostrit E 512
Kombajna esht ne gjendje shum te mir pune eshte me diskofren dhe tambure pulexhat e makineris...
3432 Shikime
4 Zetor cek 4x4 5911
Shitet zetor cek 4x4 5911 me plug 2 vesh dhe 3 vesh plus frez 1.85. Te interesuarit per me teper...
3487 Shikime
4 Shitet Zetor Landini

1,400,000 LEKË

Shitet zetor Landini 85kuaj fuqi bashke me agergate nje frez, dy plugje, 2/3 dy korrse bari si...
3495 Shikime

1,400,000 LEKË

2 Shitet nje Traktor Kubota

300,000 LEKË

Shitet traktor Kubota me freze ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte 300000 lek. Per me...
4904 Shikime

300,000 LEKË

2 Shitet Traktor  Ford 75

1,000,000 LEKË

Shitet Traktor Ford 75 me plug, frez dhe rimorkio ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte...
2832 Shikime

1,000,000 LEKË

3 Shes fiat nyversal 64 kuaj-fuqi

550,000 LEKË

Shes fiat nyversal 64 kuaj fuqi per arsye ekonomike. Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr...
2852 Shikime

550,000 LEKË

2 Kubota l1 215 4x4

4,000 EUR

Zetor kubota ne gjendje te shkelqyer 4x4 me goma mira me plug me freze ne gjendje perfekte me t...
3151 Shikime

4,000 EUR

4 Autokombanje perkinse ne gjendje super

15,000 EUR

Ne gjendje shum te mir motorrike e xhenerike cdo sherbim i ber gati per cdo prove. Motorr perkins...
3544 Shikime

15,000 EUR

2 Shitet makine mbjellese misri

2,000 EUR

Shitet makine mbjellese misri ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mos perdorimi,...
2793 Shikime

2,000 EUR

4 Same lazer

Shitje

14,000 EUR

Same lazer esht ngjendje shum tmir shitet per arsye mos perdorimi. Te interesuarit te...
2681 Shikime

14,000 EUR

3 Shitet Zetor Same Argon

130,000 LEKË

Shes zetor Same Argon. Viti i prodhimit: 2002. Bashke me pluk dy vesh si dhe frez zetori eshte i...
4003 Shikime

130,000 LEKË

3 Mbledhse bari

Shitje

700 EUR

Shitet mbledhse bari, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit;0684647938
5198 Shikime

700 EUR

3 Plug tek me skrapel

1,500 EUR

Plug tek me skrapel per traktor. Plugu eshte per vreshtari plugon 70 centimetra thelle. Te...
2999 Shikime

1,500 EUR

4 Jonder 1950

Shitje

800,000 LEKË

Jonder 1950 esht 65 kuaj fuqi ngjendje shume te mire shitet per arsye mos perdorimi. Te...
2543 Shikime

800,000 LEKË

4 Kombanj E 514

Shitje

1,600,000 LEKË

Shitet kombanj E514 ne gjendje shume te mire. Cmimi eshte i diskutueshem te interesuarit te...
2610 Shikime

1,600,000 LEKË