>
Shes / Blej në Elbasan
Biznes
 
Shitet/Qera

Shitje
Jepet me qera biznes furre buke ose jepet me qera objekti dhe bosh te interesuarit te...
1737 Shikime
2 Shitet pikë Karburanti tek Unaza Jug-Lindore Elbasan.
Shitet pike Karburanti. Ky karburant eshte themeluar ne vitin 2001, disponon dokumentacion te...
6866 Shikime
4 Shitet Biznesi
Shitet  kompleksi ne Fush-Studen Komuna Stebleve Librazhd Hotel-Restorant me 10 dhoma , Kafene ,...
6078 Shikime
4 Shitet ambjent i gatshem per bar/restorant

30,000 EUR

Shitet ish- Bar Restorant "Doctor House". Ambjeti prej 150 m2 per biznes Bar - Restorant, i...
5262 Shikime

30,000 EUR

4 Objekt Biznesi

180,000 EUR

Ndodhet ne rrugen nacionale elbasan-durres 15km nga elbasani. Me hyrje dhe dalje te bollshme ku...
4549 Shikime

180,000 EUR

4 Shitet  makineri mobilerie

26,000,000 LEKË

Shes biznesin per arsyje emigrim 1- gonjaster me karrel 310cm me paradisk dhe 45 grade. 2-Freza...
6511 Shikime

26,000,000 LEKË

1 Internet sharing biznes
Shitet biznesi ne qytetin e Elbasanit shperndarje interneti per familjare.Rrjeti ka nje shtrirje...
4522 Shikime
4 Biznes paintballi

5,000 EUR

Shitet ose nderrohet biznes: 10 armë, 16 antiplumba, 16 doreza, 26 kokore, 7 kutia me nga 2000...
5004 Shikime

5,000 EUR

4 Shitet ose jepet me qera karburant
Shitet ose jepet me qera karburant me siperfaqe 500m2. Karburanti ndodhet ne unaze te qytetit...
5307 Shikime
2 Shitet biznes fast food Bon Appétit
Shitet biznesi fast food Bon Appétit perballe fakultetit ekonomik. Cmimi i...
9646 Shikime
4 Shitet  ose Jepet me qera Vila Perla

290,000 EUR

Shitet Vila Perla me sipërfaqe 540 m2 me hipotekë (dokumentacion të rregullt).E përshtatshme për...
5690 Shikime

290,000 EUR

4 Shitet objekt biznesi
Shitet me çmim okazioni një objekt biznesi bashkë me truallin e tij. Objekti është i ndërtuar...
5378 Shikime