>
 
4 Citroen Picaso 2.0 GAZ Kamjo Automatike

3,510 EUR

Citroen picaso 2.0 benzin GAZ impiant Landi Renzo. Me targa te sapo bera te gjitha letrat,...
1903 Shikime

3,510 EUR

4 VW Polo 1.2 Benzine 02 Me Letra Te Paguara

2,900 EUR

VW Polo 1.2 benzin manuale viti i prodhimit 2002, 4 porta me letra te paguara, makina eshte ne...
2043 Shikime

2,900 EUR

4 Saab 9-5 Automatike Super Gjendje

3,000 EUR

SAAB 95 2.3 Benzine Kamjo Automatike, viti i prodhimit: 2003, Kilometra: 140 000 te shenuara ne...
1824 Shikime

3,000 EUR

4 Citroen C5 2.0 HDI Aerodynamic Lines, Power full 09

7,500 EUR

Shes Citroen C5 viti i prodhimit: 2009, karburanti: nafte; cmimi: 7500 €. Makina eshte ne...
1951 Shikime

7,500 EUR

4 Fiat Fiorino 1.4 Benzine Gaz

4,800 EUR

Fiat Fiorino 1.4 Benzine Gaz 8V; 140 000 Kilometrazhi; Viti i prodhimit-2009; targa te huaja....
1910 Shikime

4,800 EUR

4 Shitet Peugeot 98000 kilometra 1.1 me letrra te paguara

1,800 EUR

Peugeot 206S 1.1Benzine; Viti i prodhimit: 2003; Kamjo: Manuale 98 000 Kilometra; te...
1890 Shikime

1,800 EUR

4 Toyota Rav4 2.0 W4D Manuale

5,300 EUR

Makina Toyota Rav4 eshte me te gjitha sherbimet e kryera , disje alumini + goma te reja ,...
2055 Shikime

5,300 EUR

4 Citroen C4 Picaso 1.6 HDi 2008

5,100 EUR

Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicra shume e paster si jashte dhe brenda , sistem climatronic ,...
1864 Shikime

5,100 EUR

4 Nissan X-Trail Kamjo Automatike 2.0 Benzine + Gas

5,300 EUR

Nisan Sport Engine 4WD benzine/gaz Kamjo: Automatike. Viti i prodhimit: 2003. Makina eshte e...
1935 Shikime

5,300 EUR

4 Hover 2011 Benzine + Gaz Manual

7,000 EUR

Shitet Hover 2.4  benzin Gaz; kamjo: manuale; viti i prodhimit: 2011; cmimi: 7000 € me dogane te...
1855 Shikime

7,000 EUR

4 VW Passat 2.0 TDI 07 Me Letra Te Paguara

6,700 EUR

VW Pasat 2.0 tdi konfort line. Viti i prodhimit 2007. Cmimi 6700 €. Kamjo Automatike xenon...
1915 Shikime

6,700 EUR

4 Mercedes-Benz A class 170 Benzine

3,500 EUR

Mercedes-Benz A class 170 Benzine. Viti i prodhimit 2004. Makina eshte e sapo ardhur nga...
1832 Shikime

3,500 EUR

4 Citroen C3 Kamjo Automatike

2,500 EUR

Citroen C3. 1.3.Benzin, Kamjo Automatike, 149 000 kilometra, viti i prodhimit 2004. Sapo ka...
1976 Shikime

2,500 EUR

4 Lancia Ypsilon 1.4 ideale per Gaz

2,800 EUR

Lancia Ypsilon 1.4 Benzine viti i prodhimit 2006, kambio manuale, xhama elektrik, me 3 porta,...
1928 Shikime

2,800 EUR

4 Renault Modus Kamjo Automatike Benzine

3,300 EUR

Renault Modus 1.6 Benzine 16V viti i prodhimit 2006, kamjo Automatike, 190 000 Kilometra. Makina...
1819 Shikime

3,300 EUR

4 VW Passat 2.0 TDI Automatike 07

7,000 EUR

VW pasat R.lene 2.0 TDI, viti i prodhimit: 2007, 190.000 kilometra, kamjo automatike xenon...
1935 Shikime

7,000 EUR

4 Mini Cooper 1.6 benzin, kamio Automatike

3,800 EUR

Mini Cuper 1.6 benzin, kamio Automatike, tavan Panorama, 168 000 kilometra, me liber sherbimesh,...
2238 Shikime

3,800 EUR

4 Mercedes-Benz B Class 200 CDI 06

6,210 EUR

Mercedes-Benz B Class 200 CDI 06. Makina eshte ne gjendje shume te mire, me te gjitha sherbimet...
1941 Shikime

6,210 EUR

4 VW Golf Plus 1.9 TDI 2006

5,040 EUR

Makina eshte e sapo ardhur ne gjendje shume te mire, shume e paster si jashte dhe brenda, disje...
1885 Shikime

5,040 EUR

4 VW Touran 2.0 TDI 6+1 sapo ardhur nga Zvicra

5,900 EUR

VW Touran 05 Automat 6+1 2.0 TDi (D i Te kuqe) 280 000 Kilometra. Makina eshte ne gjendje shume...
1911 Shikime

5,900 EUR