>
 
4 Karrotrec benc

8,000 EUR

Shitet karrotrec benc ne gjendje shum te mir pune karrotreci eshte me letra te sapo prera ....
2740 Shikime

8,000 EUR

4 Suzuki Vitara 2.0 v6 benxin gas

4,000 EUR

Shitet ose ndrrohet suzuki vitara 2.0 v6 benxin gas makina posedon 190.000 mij klm. Makina eshte...
990 Shikime

4,000 EUR

4 Suzuki vitara 1.6 16 valva

2,500 EUR

Shitet ose ndrrohet Suzuki vitara 1.6 16 valva makina eshte ne super gjendje e sapo ardhur nga...
1397 Shikime

2,500 EUR

4 Suzuki Grand vitara 1.6 16 valva

3,000 EUR

Shitet ose ndrrohet Suzuki Grand Vitara 1.6 16 valva benxin makina eshte me letra te paguara dhe...
1065 Shikime

3,000 EUR

4 Pjes per Mini Cooper S dhe mini te thjesht
Kemi pjese per Mini Cooper s dhe te thjeshte. Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e...
2285 Shikime
3 Pjes per Suzuki vitara naft dhe benxin
Kemi pjes per suzuki vitara naft dhe benxin automat dhe manual . Kemi vitara ne gjendje shum te...
2747 Shikime