>
 
4 Dyqan 2 kat plus bodrumi
Jepet me qera objekti 2 kat plus bodrumi. Bodrumi 150m katrore, Kati i pare 200m katrore, Kati i...
2408 Shikime
4 Shtepi private e rikonstruktuar

35,000 EUR

Shitet shtepi private totalisht e rikonstruktuar,me certifikat pronesie, me te gjitha parametrat...
2800 Shikime

35,000 EUR

4 Shitet Apartament
Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 90m2 ne katin e 4. Apartamenti ndodhet ne lagjen nr.2....
3061 Shikime
4 Shitet Traktori

550,000 LEKË

Shitet traktori imt model 531 eshte ne gjendje shume te mire. Cmimi eshte i padiskutueshem, te...
2517 Shikime

550,000 LEKË

3 Shitet gjenerator

200 EUR

Shitet gjenerator mono faze ne gjendje te mire pune. Çmimi eshte 200 euro. Per me shume...
3742 Shikime

200 EUR

4 Shitet Makine Qepse Pfaff Industriale

500 EUR

Shitet Makine Qepse Pfaff Industriale eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye mbyllje...
4071 Shikime

500 EUR

3 Shitet Flesibel i vogel

50 EUR

Shitet Flesibel i vogel 500w, pak i perdorur i ardhur nga Austria. Çmimi eshte 50 euro. Per me...
2253 Shikime

50 EUR

1 Shitet Frigorifer kollon xhami

50,000 LEKË

Shitet Frigorifer kollon xhami i ri ne kuti, model 2017, i pa perdorur fare. Çmimi 50000 lek....
3929 Shikime

50,000 LEKË

4 Fugon 410

Shitje

6,000 EUR

Fugoni esht ne gjendje super ka xhama pllak te zij origjinal, ka drita ksenon te gjatat dhe te...
6944 Shikime

6,000 EUR

4 Opel zafira 02

2,500 EUR

Shitet opel zafira 2002 gjendja super si nga ana motorrike ashtu dhe xhenerike e gatshme per cdo...
2438 Shikime

2,500 EUR

4 Traktor ford

Shitje
Shitet traktori me gjithe paisje 45 kuaj fuqi eshte ne gjendje shume te mire. Shitet me nje cmim...
3375 Shikime
1 Shitet Rimorkio

1,000 EUR

Shitet vete shkarkuese me 2 pistona. Cmimi eshte i diskutueshem te interesuarit te kontaktojne...
3075 Shikime

1,000 EUR

3 Shitet shtepi private ne Librazhd

22,000 EUR

Shitet shtepi private 1-kateshe me siperfaqe 70m2. Shtepia eshte e perbere nga 2 dhoma dhe 1...
4062 Shikime

22,000 EUR

4 Shitet vile 4-kateshe
Shitet shtepi banimi 4 kateshe, me nje siperfaqe 400 m2 e rrethuar me avlli dhe dyqan 200m2 ne...
2478 Shikime
4 Shitet objekt 3-katesh
Shitet objekti 3-katesh me hipotekë, 2 katet e parë janë lokale të kompletuara, kati i 3 eshte...
2358 Shikime
4 Shitet shtepi 2- kateshe ne Librazhd

150,000 EUR

Shitet shtepi banimi 2 kateshe me siperfaqe 105m2, ne qytetin e Librazhdit, me ambjent per...
3385 Shikime

150,000 EUR

2 Shitet shtepi tre kateshe
Shitet nje shtepi gjysem e ndertuar me 3 kate, me nje siperfaqe 300m2, e llogaritur per 7...
2573 Shikime
4 Shitet aparatament 2+1 ne Librazhd

37,000 EUR

Shitet nje apartament ne Librazhd me siperfaqe 85m2, ne kate te 4, shtepia eshte e rregulluar dhe...
2605 Shikime

37,000 EUR