>
 
2 Shitet Torno

1,600 EUR

Shitet Torno trefazorshe, korsa e punimit 750 ml, levizja e karrelit mekanike dhe automatike,...
5504 Shikime

1,600 EUR

1 Shitet mjelese misri

650 EUR

Shitet mjelese misri e pa perdoruru fare e ardhur nga Italia. Çmimi eshte 650 euro. Per me shume...
3350 Shikime

650 EUR

4 Shitet frez dore Honda orgjinale

85,000 LEKË

Shitet frez dore shume e fuqishme me 4 marshe +njetro, freza eshte me benzin shume ekonomike e...
8506 Shikime

85,000 LEKË

2 Shitet makine mbjellese misri

2,000 EUR

Shitet makine mbjellese misri ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mos perdorimi,...
3549 Shikime

2,000 EUR

3 Shitet makineri per fino guri

800 EUR

Shitet makineri per perpunim fino guri ne gjendje pothuajse e re. Shitet per arsye mos perdorimi...
3707 Shikime

800 EUR

2 Shitet Traktor  Ford 75

1,000,000 LEKË

Shitet Traktor Ford 75 me plug, frez dhe rimorkio ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte...
3595 Shikime

1,000,000 LEKË

2 Shitet nje Traktor Kubota

300,000 LEKË

Shitet traktor Kubota me freze ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte 300000 lek. Per me...
6691 Shikime

300,000 LEKË

4 Shitet makina korrese

100,000 LEKË

Shitet makina korrese e ardhur nga Italia mbi 75 kuaj fuqi, e gjate 1.85 m ne gjendje shume te...
3291 Shikime

100,000 LEKË

4 Shitet Zetor Landini

1,400,000 LEKË

Shitet zetor Landini 85kuaj fuqi bashke me agergate nje frez, dy plugje, 2/3 dy korrse bari si...
4549 Shikime

1,400,000 LEKË

2 Shiten 2 Plug

550 EUR

Shiten 2 plug njeri plug i cili ka nje cmim prej 300 euro kurse tjetri ka nje cmim prej 250...
3902 Shikime

550 EUR

3 Shitet Traktor same 70

3,000 EUR

Shes traktor same 70 ne nje gjendje shume te mire. Cmimi eshte 3000euro i diskutueshem per me...
4361 Shikime

3,000 EUR

4 Shitet Traktor same 65

3,500 EUR

Shitet traktori same 65 ne nje gjendje shume te mire i gatshem per cdo lloj prove nga ana juaj....
4167 Shikime

3,500 EUR

3 Shiten 10 freza te reja

100 EUR

Shiten 10 cop freza te reja te ardhura nga italia per 100€ nqs i merni te gjitha bashk, vec e...
6957 Shikime

100 EUR

3 Shitet Kamioncin Ford

1,800 EUR

Shitet kamioncin ford I vitit 1995 po motorri edhe kazani eshte i 2005 makina ndodhet ne itali...
7179 Shikime

1,800 EUR

4 Shitet Fiat Ducat 2003

16,000 EUR

Shitet fiat ducat 2003 naft 32 mij kilometra origjinale me garanci me panel djellor qe karikon...
3411 Shikime

16,000 EUR

4 Shitet 250 benzin viti 2012 me dogane

2,500 EUR

Shitet 250 benzin viti 2012 me 550km origjinale me dogane te paguar. Cmimi 2500 euro i...
3747 Shikime

2,500 EUR

3 Shiten 4 goma te perdorura
Shiten goma te perdorura ne gjendje 70%, cmimi eshte shume i arsyeshem. Per me teper informacion...
4718 Shikime
4 ATP Kerkon te punesoje puntorë profesionistë.
Alb Tech Plast është kompania më e madhe e riciklimit të plastikës dhe materialeve te paketimit...
4531 Shikime
1 Shitet toke tek fabrika letres kavaje

4,300 LEKË

Shitet toke tek fabrika letres kavaje esht e paisur me te gjithe dokumenta , certifikat pronesi...
3897 Shikime

4,300 LEKË

Mjellse misri gaspardo

150 LEKË

Shes mjellse misri gaspardo italjane... nje vit kam qe qe kam marr nga italia!!!e shes per arsye...
774 Shikime

150 LEKË