>

Ulje cmimesh

Parfumeria Elegance VIP Parfume

 • Ulje cmimesh
 • View the embedded image gallery online at:
  https://elbasaniim.al/index.php/ulje-cmimesh#sigProIdb479ff3b17
  Parfumeria jonë ka si produkt kryesor parfumet 50 ml për femra dhe meshkuj të eksportuara nga Turqia të mbushur, me lejen e Ministrisë së Shëndetësisë të cilat shiten me një çmim tepër konkurues 500 lekë dhe 1000 lekë. Me rastin e festave të fundvitit për çdo parfum të blerë ju dhurojmë një parfum tjetër falas. Disa produkte dhe aksesorë të tjerë që ne ofrojmë janë: çanta, ora dore nga firma Spectrum 2000 leke, aroma për ambjente bare, shtëpi e makina, produkte aromatike me

  Vazhdoni leximin

  Elbasani Im
 • Elbasani Im 1945
 • Grand Gala - oferta pa fund me rastin e festave!

 • Ulje cmimesh
 • Grand Gala është një kompani udhëheqëse e modës që përmban koleksione nga më të ndryshmet. Kjo kompani ka oferta dhe çmime nga më të leverdisshmet. Në të do të gjeni një shumëllojshmëri veshjesh, këpucësh dhe aksesorësh të të gjitha llojeve dhe përmasave për gratë, burrat dhe fëmijët. Me blerjen e produktit ju lind e drejta e ndërrimit të masave brënda 48 orëve pa asnjë kosto shtesë. Oferta pa fund edhe furnizime të reja ju presin në këto ditë festash por jo vetëm. Mos nguroni të vizitoni Grand Gala në çdo filial ose në website :https://gala.al/ ku mund të porositni online gjithçka që dëshironi. Forca jonë çmimi!

  Adresa: Rruga  “ 28 Nëntori ” ( ngjitur me Ambulancën Qëndrore ) ; si dhe tek Qëndra Tregtare Orti, Elbasan.

  Cel: 0695716387.

  Elbasani Im
 • Elbasani Im 1961