>

Bare dhe restorante

Bar Restorant “Deviseld” në Gjergjan, shija dhe cilësia e ushqimit bio!

 • Bare dhe restorante
 • Larg nga zhurmat dhe smogu i qytetit, në fshatin Gjergjan të Elbasanit gjendet një nga lokalet më prestigjoze në qarkun e Elbasanit:  Bar Restorant Deviseld. Me një eksperiencë 20-vjeçare, me një menu të veçantë falë produkteve bio dhe  shërbim të shpejtë e mjaft cilësor, ky vend rekomandohet për çdo kohë të vitit. Aty do të gjeni komoditetin e duhur që ju bën të ndiheni të mirëpritur në çdo moment nga stafi përkatës tepër profesional dhe i kulturuar.

  Bar Restorant Deviseld është vendi i duhur ku mund të shijoni kafet, mëngjeset, drekat apo darkat në një qetësi të mrekullueshme. Cilido që është i dhënë pas ushqimit cilësor, mund të gjejë shumëllojshmërinë e gatimeve tradicionale, të mishit, sallatave, ëmbëlsirave dhe pijeve.

  Vazhdoni leximin

  Elbasani Im
 • Elbasani Im 1077
 • Panorama Resort, zgjedhja e duhur në Elbasan

 • Bare dhe restorante
 • Panorama Resort është një ndër ambientet më shlodhës dhe argëtues në qytetin e Elbasanit. Lokali ofron një pamje të mrekullueshme të qytetit nga lart, ndërsa në anën tjetër mund të shijoni gjelbërimin e kodrës së Krastës.

  Ky resort ka një hapësirë madhështore për të organizuar të gjitha eventet tuaja personale dhe familjare. Panorama Resort ofron kuzhinë tradicionale dhe mesdhetare, ushqime mishi, prodhime deti, pizza, akullore dhe ëmbëlsira të ndryshme.

  Për të shuar nxehtësinë e verës, në dispozicionin tuaj janë dy pishina të mrekullueshme, për të rritur dhe fëmijë. Pishinat janë të pozicionuara në mënyrë të tillë për t'ju garantuar qetësi, freski dhe intimitet.

  Vazhdoni leximin

  Elbasani Im
 • Elbasani Im 2040
 • L'OASI, simboli i akullores italiane, ëmbëlsirave dhe shërbimit cilësor në Elbasan

 • Bare dhe restorante
 • L'OASI simbolizon akulloret cilësore, ndërsa shija perfekte e ëmbëlsirave tashmë përkthehet në L'OASI. Të gjithë e njohin emrin e akulloreve tipike italiane, ëmbëlsirave tradicionale shqiptare, internacionale dhe shërbimin perfekt të dyqanit më të famshëm në Elbasan. Ata gjithçka e prodhojnë vetë sigurisht duke garantuar cilësinë e lëndës së parë nëpërmjet punishtes së prodhimit tashmë të konsoliduar me shumë vite eksperiencë.

  Vazhdoni leximin

  Elbasani Im
 • Elbasani Im 1325
 • Restorant "Gjahtari", shija e kuzhinës shqiptare

 • Bare dhe restorante
 • I vendosur buzë rrugës kombëtare,  në një thyerje fantastike të relieveve ku lumë, mal dhe pyll i gjen bashkë, "Gjahtari" ka ditur t'i përshtatet njerëzve, kohërave dhe shijes.

  Të gjithë janë ndalur qoftë edhe një herë, kanë shijuar kuzhinën e shijshme shqiptare, kanë provuar gatimet pikante apo mëngjes e kafe buzë natyre.

  Por të njëjtën kënaqësi do ta gjeni edhe tek Gjahtari 2, për ata që duan të kenë një drekë të paharruar në qytetin e Elbasanit.

  Vazhdoni leximin

  Elbasani Im
 • Elbasani Im 1957
 • Bar Restorant " Kondor " traditë e vjetër, stil i ri.

 • Bare dhe restorante
 • Bar Restorant Kondor, nën menaxhimin e shkëlqyer të vëllezërve Dosku, tashmë është një ndër restorantet më prestigjoze të qytetit të Elbasanit. Me një eksperience mbi 20 vjeçare, shërbim tepër të kulturuar, gatime të papërsëritshme është bërë “Kondor” restoranti lider në këtë qytet.

  “Kondor” ju mirëpret me një kuzhinë tradicionale shqiptare të ndërthurur më së miri me stilin e ri, por jo vetëm. Aty do të gjeni edhe përvojën dhjetra vjeçare të gatimit të picave. Disa prej gatimeve tradicionale janë : imam bajalldi, tava e kosit, tava e pestilit e të tjera të cilat i gjeni vetëm tek restorant “ Kondor ”. Për shkak të kërkesave të shumta dhe për të qenë më pranë qytetarëve “ Kondor ” vjen me dy restorante.

  Vazhdoni leximin

  Elbasani Im
 • Elbasani Im 1540