>

Agjensia e udhëtimit Poseidon Travel & Tours

 • Agjensia e udhëtimit Poseidon Travel & Tours operon në fushën e turizmit prej shumë vitesh, me bileta avioni, trageti, autobuzi për çdo destinacion në botë. Ne organizojmë grupe turistike brenda dhe jashtë vendit, pushime verore & dimërore në resorte e hotele përrallore. Festat e fundvitit ne Poseison Travel & Tours vinë me ofertën fantastike të krishlindjeve në Selanik 2 netë dhe 3 ditë. Organizimi i darkës festive të Krishtlindjeve në taverno me ushqim dhe muzikë tradicionale Greke. Çmimi i paketes 79 Euro për person.

  Në çmim përfshihet 2 netë fjetje në Hotel me 3*** në Selanik, mëngjeset e përfshira, udhëtimi me autobus komod A/C, shëtitjet dhe transfertat sipas programit, vizitat në atraksionet më kryesore të qytetit, shoqërues shqiptar përgjatë gjithë udhëtimit. Në çmim nuk përfshihet dreka dhe darka, pagesa në muzet apo atraksionet ku kërkohet pagesë, taverna Greke dhe siguracioni i shëndetit në udhëtim. Ju mirpresim! Dëshirat e klientëve tanë janë obligimi ynë.

  Gjatë këtyre viteve në tregun e agjensive turistike kemi kuptuar që klienti është pjesë e pandashme e shërbimit tonë. Për këtë arsye jemi munduar që gjithmonë të jemi një kompani e cila tregon seriozitet, përkushtim dhe korrektesi në shërbimin që ne ofrojmë. Një klient i gëzuar është frymëzimi ynë që puna e suksesshme të vashdoj edhe më tej.Mos nguroni të prenotoni. Oferta pafund dhe çmime tepër të favorshme ju presin. Aty ku udhëtimi i ëndrrave tuaja kthehet në realitet!!!

  Adresa : Bulevardi : “ Qemal Stafa ” ; Hotel " SKAMPA " tek ish Turizmi Elbasan.
  Telefon : +355 5451 2013 ; +355 69 25 32 053 ; +355694031196.
  E-mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
  Facebook : https://www.facebook.com/pg/Mirian.Serica/about/?ref=page_internal