>

Jepet me qera ambjent biznesi

Përshkrimi dhe çmimi

Jepet me qera per ambjent biznesi ose zyre, pasuri e paluajteshme, kati i pare, me siperfaqe te pergjitheshme 37 m2 (33 m2 eshte ambjenti + 5 m2 tualeti),ne kushte te mira ,i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, ndermjet dy rrugeve kryesore. Ambjenti ndodhet ne nje nder zonat me te frekuentuara nga qytetaret, dhe me largesi 30 metra pas Gjykates se Rrethit Gjyqesor Elbasan dhe 20 m larg nje shkolle 9 vjecare e nje gjmnazi. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0696283600. Ju mirepresim.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Jap me qera / Mar me qera D
Zona ose lagjja Aqif Pasha

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 818
2605 Shikime

Detajet e njoftuesit

Bukurie Bajrami (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Jepet me qera ambjent biznesi

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu